ZISTORIA BIOLOGY TUTS

نظرات ویدئویی دانش آموزان درباره پکیج های زیستوریا

زیستوریایی ها از زیستوریا می گویند. موفقیت هر دانش آموزی در گرو تلاش و کوشش خود اوست. اما در این بین وجود یک معلم خوب و یک منبع آموزشی سرشار نیز تاثیر بسزایی در نحوه مطالعه و یادگیری دارد. اینبار دانش آموزانی که از جای جای ایران از پکیج های زیستوریا استفاده کرده‌اند، برای کمک به انتخاب درست و مناسب دوستانشان آمده اند. هر کدام داستان خود را دارند و از روابطشان با درس زیست شناسی می گویند. بدون شک دیدن هر کدام از این نظرات می تواند  افق جدیدی از نحوه مطالعه زیست شناسی را در پیش پای سایر دانش آموزان قرار دهد.

نظرات صوتی

نظرات متنی

پخش ویدئو
سمانه عباسی چگونه به درصد بالای 90 رسید و در سخت‌ترین آزمون‌ها این درصد رو حفظ کرد؟ این حق توئه مانند سمانه بیای بالای 90 درصد،فقط باید آموزش صحیح ببینی?
پخش ویدئو

مهدی ناظمی پور چگونه در یک ماه 45 درصد افزایش درصد رو تجربه کرد؟ تو هم میتونی مانند مهدی درصد زیستت رو منفجر کنی و بیای بالای 90 درصد!

پخش ویدئو

فاطمه سلیمانیان چگونه به توانایی طراحی تست و حل هر مدل تست زیست شناسی رسیده؟ قطعا توانایی تو برای حل هر تستی کافیه،فقط باید مهارتش رو با آموزش درست کسب کنی!

پخش ویدئو

فرزام صبریان از علامه حلی 4 چگونه درصد خودش رو از 50 به بالای 90 رسوند؟ به درصدهای پایین قانع نباش،خودت رو شایسته درصد بالا بدون و مانند فرزام بیا بالای 90!

پخش ویدئو

علی مسکنی چگونه به مهارتی رسید که علاوه بر حل تست، میتونه تست هایی مفهومی طراحی کنه و مثل طراح کنکور فکر کنه؟ دغدغه حل تست داری؟ توئم میتونی مانند علی به تسلط طراحی تست برسی،چه برسه به حل تست!

پخش ویدئو

رومینا فیلی چطور از درصد صفر در زمان سه ماه به درصدهای 90 و 100 رسید؟ تو هم میتونی مانند رومینا به درصدهای بالای 90 برسی،اگر راه درست رو انتخاب کنی!

پخش ویدئو

حمیدرضا محسنی چطور به تسلطی رسید که میتونه در مدت زمان کم تست‌های زیست رو حل کنه و نگران این نیست از وقت بقیه درس‌ها در کنکور بزنه تا سوالات زیست شناسی رو جواب بده؟ تو هم میتونی مانند حمیدرضا به این تسلط فوق العاده برسی!

پخش ویدئو
ناراحتی امین قراخانی از اینکه چرا زودتر با زیستوریا آشنا نشد و چگونه با زیستوریا به تسلط بالایی در زیست شناسی رسید؟ تو هم میتونی از شر حفظ کردن‌ها راحت بشی و با روش چرایی و چگونگی به بالاترین تسلط ممکن برسی!
پخش ویدئو

ارشیا طالبی چگونه در کمترین زمان ممکن خیلی راحت به یک تسلط عالی در زیست شناسی رسید؟ تسلط به زیست شناسی در مدت زمان خیلی کم حق توئه،وقتت رو با ساعت‌ها مطالعه حفظی هدر نده!

پخش ویدئو

معصومه شهریاری از درصدهای 15 و 20 در آزمونهای آزمایشی، در کمترین زمان و حداقل تعداد تست به درصد 90 و حتی 100 رسیده، چگونه؟
تو هم میتونی مانند معصومه خودت رو از شر درصدهای بسیار پایین رها کنی و رشد فوق العاده‌ای رو تجربه کنی!

پخش ویدئو

چی باعث شد لعیا رشیدی بعد از امتحان کردن منابع متعدد زیست شناسی و عدم نتیجه گیری،درصدش افزایش پیدا کنه؟ تو هم میتونی مثل لعیا در مدت زمان خیلی کوتاه به درصد بالای 80 برسی?

پخش ویدئو

محمدحسن دهقانی چگونه مرورهای مکرر زیست رو کنار گذاشته و به درصدهای خیلی بالا در آزمون‌ها رسیده؟ تو هم میتونی با کمترین میزان مرور و صرف انرژی،درصدت رو رشد اساسی بدی!

پخش ویدئو

رهایی از مرورهای مکرر و ابهام زدائی از درس زیست با روش تدریس چرایی و چگونگی در پکیج های زیستوریا از زبان آرمان بهبهانی تو هم میتونی مشکل مرور کردن رو با آموزش زیستوریا حل کنی و نیاز به مرور نداشته باشی!

پخش ویدئو

فرناز محمدی آذر چطور با تدریس های زیستوریا اطلاعات در ذهنش به صورت اصولی و مفهومی طبقه بندی شده به طوری‌که در آزمونها با حداکثر سرعت میتونه تست هارو بزنه و به درصد بالای 90 رسیده؟ تو هم میتونی مانند فرناز به درصد بالای 90 برسی در کمترین زمان ممکن،منبع درست رو انتخاب کن!

پخش ویدئو

مینو سلامی چگونه مشکل ماندگاری مطالب در ذهنش رو با تدریس های چرایی و چگونگی زیستوریا حل کرد؟ تو هم مانند مینو میتونی با یک‌بار آموزش یک مبحث،بلافاصله اون رو وارد حافظه بلند مدتت کنی و نیاز به مرور رو خیلی کم حس کنی!

پخش ویدئو

تاثیر سبک تدریس چرایی و چگونگی به جای تدریس نکته محور و استفاده از انیمیشن برای تسلط کامل به شکل ها و مطالب درسی و افزایش درصد زیست از زبان ستایش چنانی این حق توئه که بالا یک آموزش درست به درصدهای بالای 90 برسی?

پخش ویدئو

شقایق دانشی چگونه بعد از امتحان کردن دی وی دی ها و کلاس‌های متعدد و عدم نتیجه گیری،با زیستوریا به درصد بالای 80 رسیده؟ اما تو مانند فاطمه با امتحان کردن چندین منبع مختلف،وقتت رو هدر نده و راه درست رو انتخاب کن!

پخش ویدئو

فاطمه مطلقی دانش آموز تیزهوشان چطور به درصد دلخواه خودش در زیست رسیده و مشکل تست زنی خودش رو با تدریس های زیستوریا حل کرده؟ تو هم مانند فاطمه میتونی با یک آموزش درست،هر تستی رو حل کنی و درصد بالای 80 برس!

پخش ویدئو

یگانه پیام نما چطور با روش تدریس زیستوریا،از حجم انبوه نکات و حفظ کردن های طوطی وار بی نیاز شده؟ تو هم میتونی مانند یگانه بدون حفظ کردن حتی یک کلمه زیست شناسی،لذت زیست خوندن و درصد بالارو به خودت هدیه بدی!

پخش ویدئو

فاطمه آقایی چگونه مشکل مرورهای مکرر و خوندن درسنامه های طولانی رو حل کرده و الان درصدش به بالای 80 رسیده؟ تو هم میتونی مانند فاطمه با آموزش‌های زیستوریا،دیدگاه خودت رو به زیست کاملا تغییر بدی و رشد کنی!

پخش ویدئو

ابراهیم پورقهرمان چطور با تدریس های زیستوریا ذهنش فعال شده و علاوه بر حل تست،خودش تست طراحی میکنه؟ تسلط در زیست شناسی حق توئه،با یک آموزش علمی خیلی زود میای بالای 80 و 90 درصد.