فیلم آموزش دستگاه تولید مثل زن فصل هفتم زیست یازدهم

آموزش دستگاه تولید مثل زن

آموزش فوق العاده و متفاوت بخش تولیدمثل در زنان

فصل هفتم زیست یازدهم زیستوریا ، تولید مثل جانوری یا غول زیست شناسی؟ آیا به راستی به کار بردن کلمه غول برای این فصل درسته؟ همه باهم بگیم بله. این بخش که از زیر مجموعه فیلم های آموزشی زیست یازدهم هست خیلی خیلی مهمه. در این بین آموزش دستگاه تولید مثل زنان هم جز موضوعات سنگین تر این فصل است. پس بیاین باهم چند خطی در موردش حرف بزنیم و بعد در ادامه یه فیلم آموزشی عالی رو ببینیم تا دیگه این فصل و زیرمجموعه هاش مثل دستگاه تولید مثل زن سخت نباشه.

چرا این فصل سخته ؟ چندتا دلیل داریم واسش

  • سنگین ترین سوالات می‌تواند از این فصل طراحی شود.
  • مفهومی ترین مطالب می‌تواند از این فصل مورد پرسش قرار گیرد.
  • سنگین ترین شکل‌ها در این فصل قرار دارد.
  • بچه‌ها در زیست شناسی کنکور ، اگر بگیم با سه تا فصل از 24 فصل بیشترین مشکل را دارند قطعا یکیش این فصله به خصوص در گفتار 3 آن یعنی تولید مثل در زنان.

آموزش های صوتی رایگان زیست شناسی زیستوریا


ما اومدیم که شاخ این غول را به راحتی بشکنیم! یک تدریس مفهومی با سیستم چرایی و چگونگی. به شما قول می‌دهیم که نفوذ این سیستم را تا مغز استخوانتان حس کنید و لذت درک کردن تک تک کلمات کتاب درسی برای شما دیگر آرزو نباشد. پس در ادامه آموزش دستگاه تولید مثل زن رو که از سری فیلم های آموزشی زیست یازدهم هست ببین. در این تدریس قراره به معنای واقعی با سرعت نور از حفظ کردن مطالب فرار کنیم و در کمتر از یک ساعت برسیم به وادی درک. برسیم به حافظه بلند مدت. برسیم به نقطه‌ای که می‌تونیم خودمان تست طرح کنیم. فوق العادست نه؟

دوستان عزیزم در این آموزش از دستگاه تولید مثل زن، شما ابتدا با مفاهیم اولیه انواع چرخه‌ها در خانم‌ها آشنا میشید و سپس وارد یک سیستم علت و معلولی خواهید شد اونم به چرایی و چگونگی. بعد از آن پای هورمون ها را به بازی باز میکنیم و سپس روز به روز چرخه جنسی را با هدف هر روزش بررسی می‌کنیم تا برسیم به هدف نهایی یعنی تخمک گذاری و احتمال حاملگی.


سایر فیلم های آموزشی رایگان زیست شناسی رو هم ببین مطمئن هستیم میتونه کمکت کنه زیستوریایی عزیز.


مطمئن هستم که بیشتر از این از محتوای داخل این تدریس چرایی و چگونگی بگویم مزه‌اش را کمتر می‌کند و می‌خواهیم خودتان ببینید که چه شاهکاری کرده‌ایم. لطفا کمربندها بسته، قراره حدود یکساعت با سرعت نور جابه‌جا بشیم. بریم؟ بسم الله

آموزش زیست شناسی کنکوردانلود رایگان فیلم های آموزشی زیست شناسیدانلود فیلم آموزشی زیست یازدهم

نویسنده

پوریا آیتی

دکتر پوریا آیتی

بنیانگذار
نوشتهٔ بعدی
نظرات صوتی درباره آموزش های زیستوریا

حتما ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست