فیلم آموزش بافت پارانشیمی

فیلم آموزش بافت پارانشیمی
فیلم آموزش بافت پارانشیمی
زیستوریا

آموزش بافت پارانشیمی غول زیست گیاهی

خانم ها آقایان عزیزان زیستوریایی میرسیم به رئیس بافت‌های گیاهی که کسی نیست جز بافت پارانشیمی. اگر یادتان باشد در تدریس بافت شناسی مقدماتی گیاهیمون اومدیم بافت‌های گیاهی رو به 4 دسته کلی تقسیم بندی کردیم و یک دسته نام اصل کاری ها رو به خودش گرفت که بافت پارانشیمی یکی از اون اصل کاری ها بود. تو این جلسه این دفعه اومدیم سراغ متن کتاب و تمام چرایی و چگونگی ها و هر آن چیزی که نیازه شما بافت پارانشیمی و فلسفه به وجود اومدن اون بدونید رو گفتیم اونم به سبک محبوب چرایی و چگونگی.
فقط برای درک بهتر این جلسه حتما جلسه بافت شناسی مقدماتی گیاهی رو ببینید که در اینجا میتونید مشاهده کنید و بعد بیاید سراغ این جلسه و بافت پارانشیمی رد تارومار کنید.


تمامی آموزش های رایگان در فیلم های آموزش زیست شناسی زیستوریا


آموزش بافت پارانشیمی بخشی از پکیج زیست گیاهی است.

البته یادتون نره یه بخشی از تدریس بافت پارانشیمی در قالب بررسی یک انیمیشن فوق حرفه‌ایه که در پکیج گیاهی کامل و مفصل اون رو آموزش دادیم.بله، وقتی ما یک بخشی رو درس میدیم،اون رو از همه جهات بررسی می‌کنیم،هم مقدمه حرفه‌ای،هم توضیح کلمه به کلمه متن کتاب درسی و شکل‌ها،هم توضیحات همراه و نکات خاص اون و هم انیمیشن‌های کاملا انحصاری که شما رو از داشتن هر منبع دیگه‌ای بی نیاز میکنه. خب دیگه بدون فوت وقت بریم سراغ تدریس،این شما و اینم بافت پارانشیمی محبوب و همه کاره. لذت ببرید.
خوش حال میشیم تا نظرات شما رو پس از مشاهده تدریس ببینیم و بشنویم. پشتیبان های تلگرامی زیستوریا و چت آنلاین در خدمت شما هستند.


دی وی دی های آموزشی زیستوریا

آموزش های صوتی رایگان زیستوریا


آموزش زیست شناسی کنکوردانلود رایگان فیلم های آموزشی زیست شناسیدانلود فیلم آموزشی زیست دهمدانلود فیلم های آموزش زیست گیاهی

نویسنده

پوریا آیتی

دکتر پوریا آیتی

بنیانگذار
نوشتهٔ پیشین
انیمیشن تقسیم میتوز
نوشتهٔ بعدی
فیلم آموزش چرخه کالوین فصل 6 زیست دوازدهم

حتما ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست