دانلود فیلم آموزش پرده جنب و نحوه کار شش ها فصل 3 زیست دهم

پرده جنب و نحوه کار شش ها فصل 3 زیست دهم

پرده جنب و نحوه کار شش ها

ساختار و عملکرد پرده جنب و ارتباط آن‌ها با عملکرد شش ها یکی از مباحث چالش برانگیز و گنگ کتاب درسی در فصل 3 زیست دهم می‌باشد. قراره در این تدریس مفهومی، شما پس از اینکه با مفهوم فیزیکی و زیستی فشار هوا آشنا شدید و اصول اصلی حرکت هوا در سیستم تنفسی انسان رو یاد گرفتید، ساختار بافت های تشکیل دهنده و آرایش پرده های جنب که با نحوه عملکرد آن ها متناسب هست را فرا بگیرید. (دی وی دی های آموزشی زیست شناسی زیستوریا رو از دست ندهید ) پس ادامه آموزش پرده جنب و نحوه کار شش ها رو با دقت بخون و ببین. سپس به طور شفاف نحوه عملکرد پرده های جنب را آموزش می‌بینید. بعد از آن شکل دقیقی دریافت می‌کنید که چگونه پرده‌های جنب به شش ها در تبادل گازهای تنفسی کمک می‌کنند.

بی شک فصل دستگاه تنفس در جانوران فصلی است که مستعد نه تنها طرح سوالات بسیار مفهومی می‌باشد بلکه بسیار پتانسیل ترکیب با فصل گردش مواد یعنی فصل 4 زیست دهم را در زیست شناسی کنکور دارا است. اینجاس که تو درس زیست شناسی اهمیت  آموزش پرده جنب و نحوه کار شش ها مشخص میشه.

شما با سیستم تدریس مفهومی به خصوص چرایی و چگونگی میتونید این تضمین رو به خودتون بدید که هر سوال استاندارد زیست شناسی کنکور رو پاسخ بدید. خب بدون فوت وقت و معطلی باهم دیگه تدریس مفهومی پرده جنب و عملکرد شش ها و ارتباط آن‌ها با یکدیگر را آموزش ببینیم.


تمامی آموزش های رایگان در دانلود فیلم های آموزش زیست شناسی زیستوریا


نظرات شما مهم است

نظرات شما پس از دیدن این آموزش برای ما بسیار مهم خواهد بود. موضوع آموزش پرده جنب و نحوه کار شش ها یکی از بخش های چالشی است که همیشه محل سوال برای دانش آموزان است. این بخش از فصل 3 زیست شناسی دهم ، جز مباحث چالش برانگیز این درس می باشد. همراه با زیستوریا باشید تا نگاه شما را به نوع درس خواندن تغییر دهیم! امیدواریم از این آموزش عمیق و مفهومی از پرده جنب و نحوه کار شش ها لذت ببرید.

آموزش های صوتی درس زیست شناسی رو اینجا میتونی پیدا کنی و به صورت رایگان دانلود کنید.


آموزش زیست شناسی کنکوردانلود رایگان فیلم های آموزشی زیست شناسیدانلود فیلم آموزشی زیست دهم

نویسنده

پوریا آیتی

دکتر پوریا آیتی

بنیانگذار
نوشتهٔ پیشین
دانلود فیلم آموزش متابولیسم گلوکز و ارتباط پانکراس و تیروئید فصل 4 زیست یازدهم
نوشتهٔ بعدی
بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور

حتما ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست