ZISTORIA BIOLOGY TUTS

آموزش نوکلئیک اسیدها فصل 1 زیست دوازدهم

نوکلئیک اسید های فصل 1 زیست دوازدهم

نوکلئیک اسید ها، آموزشی از فصل اول زیست دوازدهم که یادگیری ریشه‌ای و اصولی اون موجب میشه بدون حفظ کردن حتی یک نکته از زیست به درک کامل برسید و خیلی راحت بتونید تست‌های مفهومی و ترکیبی زیست شناسی کنکور را حل کنید.

در این آموزش ابتدا سه بخش تشکیل دهنده واحد سازنده نوکلئیک اسیدها یعنی نوکلئوتید شرح داده است و برای هر یک چرایی و چگونگی مطرح شده که نتیجه اون درک جملات فصل 1 کتاب درسی زیست دوازدهم است. به عنوان مثال چرایی و فلسفه وجود قند در ساختار نوکلئوتید به دقت بررسی شده و شما بعد از دیدن این آموزش حتی میدونید چرا قند DNA از قند RNA یک عدد اکسیژن کمتر داره، همینقدر مفهومی و عمیق!

پس از یادگیری چرایی بخش‌های تشکیل دهنده یک نوکلئوتید و همچنین بررسی ریزه کاری‌های مورد علاقه طراحان کنکور، میرسیم به نحوه تشکیل پیوند بین نوکلئوتیدها و چرایی انواع و اقسام پیوندها رو بررسی می‌کنیم و سیر تشکیل یک مولکول نوکلئیک اسید از نوکلئوتیدها به صورت کامل بررسی میشه.

این توضیحات فقط بخش کوچکی از موارد تدریس شده در این تدریس بود و شما رو دعوت میکنم تا یک بار برای همیشه با دیدن متفاوت ترین و عمیق ترین آموزش نوکلئیک اسیدهای زیست شناسی دوازدهم، این مبحث را دقیق و علمی یاد بگیرید.


تمامی آموزش های رایگان در فیلم های آموزش زیست شناسی زیستوریا

پخش ویدئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *