انیمیشن تقسیم میتوز

انیمیشن زیست شناسی تقسیم میتوز
انیمیشن زیست شناسی تقسیم میتوز
زیستوریا

از زیست لذت ببرید انیمیشن تقسیم میتوز

قطع به یقین تقسیم میتوز از اون دسته فرایندهایی است که صرفا با خوندن متن ساده کتاب درسی نمیشه به درک درستی از اون رسید. اینجاست که زیستوریا وارد کار میشه و با فعال کردن حافظه تصویری و با نفوذ نیمکره راست مغزت جوری تقسیم میتوز رو سه بعدی و با انیمیشن بهت آموزش میده که هیچوقت فرایندهای میتوز رو از یاد نبری و تا آخر عمرت یادت بمونه. این انیمیشن تقسیم میتوز تقدیم شما همراهان عزیز زیستوریا. بی درنگ ببینید و لذت و ببرید. نظرات شما رو بعد از دیدن این انیمیشن با جان و دل می خونیم.


تمامی آموزش های رایگان رو در فیلم های آموزش زیست شناسی زیستوریا پیدا کنید.


چرا انیمیشن تقسیم میتوز؟

تاثیر دیدن انیمیشن‌های واقعیت مجازی بر هیچکس پوشیده نیست. ما اینجا با ارائه انیمیشن های انحصاری که توسط دپارتمان خریداری شدند سعی داریم در آموزش‌های خودمون یک باب جدیدی از متد یادگیری رو باز کنیم و تحول رو در زیست شناسی کنکور در کشور ایجاد کنیم.
در این انیمیشن میتوز با تمام وقایع تقسیم میتوز درون یک سلول یوکاریوتی در بدن انسان با توضیحات دکتر پوریا آیتی آشنا میشید و این میتونه یک جمع بندی عالی از تمامی آموخته های خودتون از مبحث تقسیم میتوز باشه. ببینید و لذت ببرید.

امیدواریم با دیدن این انیمیشن بتونید آموخته های خودتون از زیست شناسی رو عمیق تر کنید و با ذهنی باز به مطالعه برای کنکور بپردازید. چیزی که هدف اصلی دپارتمان زیستوریا می باشد. راستی بعد از دیدن انیمیشن حتما نظرات خودتون رو برامون بنویسید. با جون و دل همه رو میخونیم.


دی وی دی های آموزشی زیستوریا

آموزش های صوتی رایگان زیستوریا


آموزش زیست شناسی کنکوردانلود رایگان فیلم های آموزشی زیست شناسیدانلود فیلم آموزشی زیست یازدهم

نویسنده

پوریا آیتی

دکتر پوریا آیتی

بنیانگذار
نوشتهٔ پیشین
نظرات کنکوری ها درباره آموزش های زیستوریا
نوشتهٔ بعدی
فیلم آموزش بافت پارانشیمی

حتما ببینید

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست