ZISTORIA BIOLOGY TUTS

آموزش ترکیبی هورمون ها فصل 4 زیست یازدهم

شیوه نوین آموزش ترکیبی هورمون ها

شنیدی میگن زیست کنکور ترکیبی شده؟ و الان شعار همه جا آموزش ترکیبیه؟ آموزش ترکیبی دقیقا به چه معناست؟ اینکه بیاییم بنویسیم ملخ و تمام ویژگی های ملخ رو از تمام فصول دبیرستان کنار هم گردآوری کنیم میشه آموزش ترکیبی؟ مثلا بنویسیم ملخ تنفس نایدیسی داره، گردش خون باز داره یا اوریک اسید دفع میکنه؟ به نظر شما این آموزش ترکیبیه یا گردآوری مطالب پراکنده کتاب درسی در کنار هم؟ آموزش ترکیبی زیست یعنی ترکیب مفاهیم و استنباط هایی که از تعمق در متن کتاب درسی به دست میاد. نه گرد آوری همون مطالب سطحی کتاب درسی.( پکیج های زیست یازدهم  رو از دست نده.)

حالا در اینجا زیستوریا برای شما به سبک مفهوم محور، یک آموزش ترکیبی از فصل هورمون و کارهای هورمون‌ها آورده که دقیقا شما با نحوه ترکیب کردن مفاهیم درس زیست شناسی آشنا بشید.(آموزش های صوتی زیست شناسیم اینجاست از دستشون نده) اول یک قول بدیم، قول میدیم شما با دیدن کامل این تدریس شگفت زده خواهید ‌شد از سبک آموزشی زیستوریا که در دل اون سبک معروف زیستوریا یعنی چرایی و چگونگی هم دیده میشه. پس خودتون رو آماده کنید که جوری نحوه ترکیب کردن مطالب زیست رو در این آموزش یاد بگیرید که هیچوقت این مهارت رو از یاد نبرید و خودتون بشید استاد ترکیب کردن مطالب.


تمامی آموزش های رایگان در فیلم های آموزش زیست شناسی زیستوریا

پخش ویدئو

اما در این آموزش ترکیبی هورمون ها

در این تدریس به متابولیسم گلوکز و ارتباط آن با غذا خوردن، هورمون انسولین و گلوکاگون، هورمون های فوق کلیه، نقش آمینواسیدها و قلب و دستگاه تنفس و همچنین نقش آنزیم انیدراز کربنیک و…. اشاره کردیم و همچنین پای نوار قلب هم به این تدریس باز کردیم. یک مجموعه ترکیبی بی نظیر و متعادل که ذهن شما رو منظم میکنه و بهتون کمک میکنه علاوه بر اینکه زیست رو مفهومی به سبک چرایی و چگونگی از ریشه یادبگیرید، بلکه بتوانید تمام مطالب رو باهم دیگه ترکیب کنید.
در زیستوریا، اولین هدف آموزش مفهومی زیست کنکور به سبک چرایی و چگونگی است و بعد از آن آموزش مفهومی ترکیبی مقایسه‌ای که شمارو به بالاترین قله‌های موفقیت در درس زیست شناسی کنکور هدایت میکنه. منتظرتیم تا بیای و این آموزش ترکیبی هورمون های هیجان انگیز رو ببینی و نظرت رو به ما بگی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *