آموزش بافت شناسی لوله گوارش فصل 2 زیست دهم

بافت شناسی لوله گوارش
بافت شناسی لوله گوارش
زیستوریا

آموزش فصل 2 زیست دهم بافت شناسی لوله گوارش

بافت شناسی لوله گوارش از اون دسته مباحثیه که وقتی اون رو از جزوات مختلف و کتاب‌های کمک درسی زیست مطالعه میکنی،با انبوهی از نکات حفظی و پشت سرهم رو به رو میشی. جایی که باید یک بار یا دوبار خوندن گیج میشی و باید چندین بار این نکات رو بخونی تا بلکه حفظشون کنی. نه اینکه یادشون بگیری. غیر از اینه؟ واقعیت اینه که مفهوم یادگیری در زیست شناسی کنکور  و مثلا در همین فصل 2 زیست دهم تحریف شده و آن چیزی که به اسم آموزش مفهومی در زیست شناسی کنکور وجود داره با واقعیت فرق داره. آموزش مفهومی و یادگیری برپایه علت‌ها و چگونگی هاست که شمارو به عمق اون مطلب میبره و ریشه‌ای بهتون آموزش میده.


تمامی آموزش های رایگان در فیلم های آموزش زیست شناسی زیستوریا


اما در این آموزش از بافت شناسی لوله گوارش

اگر تا الان در مورد بافت شناسی لوله گوارش حفظ میکردی که در همه لایه‌ها بافت پیوندی سست وجود داره. اگر تا الان حفظ میکردی که در لایه ماهیچه ای، ماهیچه حلقوی از طولی درونی تره. اگر تا الان حفظ میکردی معده یک ماهیچه مورب هم داره که بقیه ندارند و کلی نکته دیگه. میخوام بهت این نوید رو بدم که با دیدن این تدریس چنان از شدت فهمیدن و آموزش ریشه‌ای حیرت زده میشی که با خودت میگی چرا زودتر آشنا نشده بودم با این سبک از آموزش که اصول اساسی آموزش در دنیاست اما در کنکور سراسری ما به خصوص در زیست شناسی کنکور کاملا فراموش شده و دپارتمان زیستوریا، تنها جایی است که به تو به سبک درست آموزش میده. آموزش به سبک چرایی و چگونگی.

در این آموزش از بافت شناسی لوله گوارش شما هیچ نکته‌ای رو حفظ نمی‌کنید. تاکید میکنیم،هیچ نکته‌ای و به تسلطی خواهید رسید که میتونید هر تستی رو به زانو در بیارید و حتی این مبحث رو به دوستان خودتون آموزش بدید. با زیستوریا همراه باشید تا دنیای زیست شناسی شما کاملا متحول بشه.

آموزش زیست شناسی کنکوردانلود رایگان فیلم های آموزشی زیست شناسیدانلود فیلم آموزشی زیست دهم

نویسنده

پوریا آیتی

دکتر پوریا آیتی

بنیانگذار
نوشتهٔ پیشین
آموزش ترکیبی هورمون ها فصل 4 زیست یازدهم
نوشتهٔ بعدی
انیمیشن فصل 3 زیست دهم تنفس

حتما ببینید

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • استاد چه میکنه زیستو مفهومی می کنه!!!
    اووف فوق العاده بدون نیاز به حتی یه کلمه حفظ کردن!!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست